Magnetická tabule, magnetické tabule

Magnetické tabule

Účelná, praktická, funkční pomůcka, která hraje roli při vytvoření pozitivního efektu, který hodlá prezentující uplatnit na svých posluchačích. To vše jsou magnetické tabule.

Magnetická tabule

Magnetická tabule se hodí pro dennodenní běžné používání ve školním prostředí, ale i školicích střediscích a prezentačních místnostech. Kvalitní povrch je zárukou dobrého zobrazení informací. Na ploše nezůstávají stopy smazaného popisu. Magnetické tabule odolávají poškrábání a jejich údržba je velmi jednoduchá. Konstrukce je pevná a stabilní, přitom instalace je díky nízké hmotnosti velice snadná. Poznámky mohou být přichycovány pomocí magnetů a vepisovány suchými popisovači. Součástí je praktická lišta, která slouží k odkládání i uskladnění popisovačů.

Zvýšená odolnost

Magnetická tabule je zárukou, že prezentaci s jistou a bez obav zvládne i naprostý trémista http://www.b2bpartner.cz/plastove-boxy-na-drobny-material-137x160x82-mm-modre/. Prožívejte své velké okamžiky s klidem a možností spolehnout se na praktického pomocníka, kterého pořídíte za příznivou cenu.